BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Μπραντς στην ταράτσα Μπάιος

Μπραντς στην μπάιος ταράτσα

Σαβ 08 Σεπ 2018 - Κυρ 25 Νοε 2018

Sat 08 Sep 2018 - Sun 25 Nov 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Δευ 08 Οκτ 2018 - Σαβ 15 Δεκ 2018

Mon 08 Oct 2018 - Sat 15 Dec 2018

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

Παρ 23 Νοε 2018 - Κυρ 16 Δεκ 2018

Fri 23 Nov 2018 - Sun 16 Dec 2018

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Πεμ 06 Δεκ 2018 - Κυρ 06 Ιαν 2019

Thu 06 Dec 2018 - Sun 06 Jan 2019

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΗΣ, σκην. Αντώνης Αντωνόπουλος

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΗΣ, σκην. Αντώνης Αντωνόπουλος

Τρι 18 Δεκ 2018 - Κυρ 23 Δεκ 2018

Tue 18 Dec 2018 - Sun 23 Dec 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: B' κύκλος εργαστηρίων

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: B' κύκλος εργαστηρίων

Δευ 14 Ιαν 2019 - Κυρ 07 Απρ 2019

Mon 14 Jan 2019 - Sun 07 Apr 2019

Παράσιτα, της Βίβιεν Φράντσμαν

Παράσιτα, της Βίβιεν Φράντσμαν

Δευ 17 Δεκ 2018 - Τρι 19 Φεβ 2019

Mon 17 Dec 2018 - Tue 19 Feb 2019

Kostadis-DJ set

Kostadis-DJ set

Παρ 14 Δεκ 2018

Fri 14 Dec 2018

Fantasy

Fantasy

Σαβ 15 Δεκ 2018

Sat 15 Dec 2018



BiosInfoDesk

Subscribe to BiosInfoDesk
tavernaatbios.jpg
Taverna at Bios
6 months, 3 weeks ago