BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Μπραντς στην ταράτσα Μπάιος

Μπραντς στην μπάιος ταράτσα

Σαβ 08 Σεπ 2018 - Κυρ 28 Οκτ 2018

Sat 08 Sep 2018 - Sun 28 Oct 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Δευ 08 Οκτ 2018 - Σαβ 15 Δεκ 2018

Mon 08 Oct 2018 - Sat 15 Dec 2018

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Δευ 24 Σεπ 2018 - Τρι 23 Οκτ 2018

Mon 24 Sep 2018 - Tue 23 Oct 2018

Δείξε μου το φίλο σου, Ήρα Κατσούδα & Ανδρέας Πασπάτης

Δείξε μου το φίλο σου

Τετ 10 Οκτ 2018 - Τετ 31 Οκτ 2018

Wed 10 Oct 2018 - Wed 31 Oct 2018

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ, Κεφάλαιο 1 - Παράδεισος, Σκην. Χρήστος Πασσαλής

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ, Κεφάλαιο 1 - Παράδεισος, Σκην. Χρήστος Πασσαλής

Παρ 26 Οκτ 2018 - Κυρ 18 Νοε 2018

Fri 26 Oct 2018 - Sun 18 Nov 2018

In A Gadda Da Vida | Επτά Ημέρες Δημιουργίας, Σκην. Δημήτρης Τσιάμης

In A Gadda Da Vida | Επτά Ημέρες Δημιουργίας, Σκην. Δημήτρης Τσιάμης

Παρ 19 Οκτ 2018 - Κυρ 11 Νοε 2018

Fri 19 Oct 2018 - Sun 11 Nov 2018

Το νέο χειμερινό μπαρ στην ταράτσα Μπάιος οpening party

Το νέο χειμερινό μπαρ στην ταράτσα Μπάιος οpening party

Σαβ 20 Οκτ 2018

Sat 20 Oct 2018

IRO

IRO

Παρ 26 Οκτ 2018

Fri 26 Oct 2018

Kafka takes notes

Kafka takes notes

Σαβ 27 Οκτ 2018

Sat 27 Oct 2018