BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Έντεν φον Χόρβατ, Κάζιμιρ και Καρολίνα σκην. Γιάννης Χουβαρδάς

Κάζιμιρ και Καρολίνα, Πρόσκληση ενδιαφέροντος συμμετοχής σε εργαστήριο και παράσταση

Τρι 12 Δεκ 2017

Tue 12 Dec 2017

Παρουσίαση Βιβλίου, The Practice of Dramaturgy: Working on Actions in Performance (Valiz, 2017)

Παρουσίαση Βιβλίου, The Practice of Dramaturgy: Working on Actions in Performance (Valiz, 2017)

Πεμ 15 Ιουν 2017

Thu 15 Jun 2017

Follicle/Θύλαξ

Follicle/Θύλαξ

Δευ 12 Ιουν 2017 - Πεμ 15 Ιουν 2017

Mon 12 Jun 2017 - Thu 15 Jun 2017

Aύγουστος, σε ποίηση Γιώργου Βέλτσου

Aύγουστος, σε ποίηση Γιώργου Βέλτσου

Τετ 28 Ιουν 2017 - Κυρ 02 Ιουλ 2017

Wed 28 Jun 2017 - Sun 02 Jul 2017

Συμβολισμός και Αλληγορία. Το πολιτικό σχόλιο στις αφηγηματικές και αναπαραστατικές τέχνες

Συμβολισμός και Αλληγορία. Το πολιτικό σχόλιο στις αφηγηματικές και αναπαραστατικές τέχνες

Παρ 16 Ιουν 2017

Fri 16 Jun 2017

Kinkaleri Real, Good Time / All! [εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

Kinkaleri Real Good Time / All! [εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

Τετ 21 Ιουν 2017 - Πεμ 22 Ιουν 2017

Wed 21 Jun 2017 - Thu 22 Jun 2017

Πέρε Φάουρα, Γλυκός πυρετός [εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

Πέρε Φάουρα, Γλυκός πυρετός [εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

Κυρ 16 Ιουλ 2017 - Δευ 17 Ιουλ 2017

Sun 16 Jul 2017 - Mon 17 Jul 2017

Sssh! Silent Movies, My Nights Are More Beautiful Than Your Days

Sssh! Silent Movies, My Nights Are More Beautiful Than Your Days

Τετ 28 Ιουν 2017

Wed 28 Jun 2017