BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Exit

Exit

Δευ 02 Φεβ 2015 - Τρι 07 Απρ 2015

Mon 02 Feb 2015 - Tue 07 Apr 2015

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

Πεμ 19 Φεβ 2015 - Κυρ 05 Απρ 2015

Thu 19 Feb 2015 - Sun 05 Apr 2015

Χορός Ξανά

Χορός Ξανά

Δευ 09 Φεβ 2015 - Τρι 07 Απρ 2015

Mon 09 Feb 2015 - Tue 07 Apr 2015

GDim

GDim

Σαβ 07 Φεβ 2015 - Σαβ 14 Μαρ 2015

Sat 07 Feb 2015 - Sat 14 Mar 2015

Cheek Bones, Bloom

Bloom, ομάδα Cheek Bones

Σαβ 14 Μαρ 2015 - Κυρ 05 Απρ 2015

Sat 14 Mar 2015 - Sun 05 Apr 2015

Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - Παρουσιάσεις των εργαστηρίων της Β' Περιόδου

Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - Παρουσιάσεις των εργαστηρίων της Β' Περιόδου

Τρι 24 Μαρ 2015 - Τετ 01 Απρ 2015

Tue 24 Mar 2015 - Wed 01 Apr 2015

Fortuna Records Showcase, Season Ending Party [at] Tesla

Fortuna Records Showcase, Season Ending Party [at] Tesla

Σαβ 18 Απρ 2015

Sat 18 Apr 2015