BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

9 ευτυχισμένες μέρες με τον Μπέκετ

9 ευτυχισμένες μέρες με τον Μπέκετ

Παρ 16 Σεπ 2016 - Παρ 11 Νοε 2016

Fri 16 Sep 2016 - Fri 11 Nov 2016

Ευτυχισμένες Μέρες του Σ. Μπέκετ, σκην. Σύλβια Λιούλιου

Ευτυχισμένες Μέρες του Σ. Μπέκετ, σκην. Σύλβια Λιούλιου

Παρ 18 Νοε 2016 - Κυρ 25 Δεκ 2016

Fri 18 Nov 2016 - Sun 25 Dec 2016

Abovo & 4Frontal, Είσαι ένα κτήνος, Βίσκοβιτς!

Είσαι ένα κτήνος, Βίσκοβιτς, Ιστορίες με ζώα

Δευ 14 Νοε 2016 - Τρι 03 Ιαν 2017

Mon 14 Nov 2016 - Tue 03 Jan 2017

Killing in the name of ____

Killing in the name of ____

Δευ 21 Νοε 2016 - Τρι 27 Δεκ 2016

Mon 21 Nov 2016 - Tue 27 Dec 2016

Δ.Δημητριάδη, Τέχνη

ΤΕΧΝΗ

Πεμ 24 Νοε 2016 - Κυρ 01 Ιαν 2017

Thu 24 Nov 2016 - Sun 01 Jan 2017

RELIC, του Ευριπίδη Λασκαρίδη

RELIC, του Ευριπίδη Λασκαρίδη

Τετ 14 Δεκ 2016 - Τετ 28 Δεκ 2016

Wed 14 Dec 2016 - Wed 28 Dec 2016

EUROPEAN CREATIVE HUBS NETWORK announces its second Forum in Athens, Greece

EUROPEAN CREATIVE HUBS NETWORK announces its second Forum in Athens, Greece

Πεμ 26 Ιαν 2017 - Σαβ 28 Ιαν 2017

Thu 26 Jan 2017 - Sat 28 Jan 2017