BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Έντεν φον Χόρβατ, Κάζιμιρ και Καρολίνα σκην. Γιάννης Χουβαρδάς

Κάζιμιρ και Καρολίνα, Πρόσκληση ενδιαφέροντος συμμετοχής σε εργαστήριο και παράσταση

Τρι 12 Δεκ 2017

Tue 12 Dec 2017

Ένας ακόμη ήρωας, μια ελεγεία για τον αδύναμο άνθρωπο

Ένας ακόμη ήρωας, μια ελεγεία για τον αδύναμο άνθρωπο

Δευ 04 Δεκ 2017 - Τρι 30 Ιαν 2018

Mon 04 Dec 2017 - Tue 30 Jan 2018

Το πεπρωμένο ονομάζεται Κλοτίλδη

Το πεπρωμένο ονομάζεται Κλοτίλδη

Παρ 01 Δεκ 2017 - Τρι 06 Φεβ 2018

Fri 01 Dec 2017 - Tue 06 Feb 2018

Πώς να γίνεις αμύγδαλο;

Πώς να γίνεις αμύγδαλο;

Τετ 20 Δεκ 2017 - Τετ 07 Φεβ 2018

Wed 20 Dec 2017 - Wed 07 Feb 2018

Η Καρφίτσα (ή Απλά Μαθήματα Επιβίωσης)

Η Καρφίτσα (ή Απλά Μαθήματα Επιβίωσης)

Πεμ 21 Δεκ 2017 - Κυρ 28 Ιαν 2018

Thu 21 Dec 2017 - Sun 28 Jan 2018

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Σαβ 13 Ιαν 2018 - Κυρ 11 Φεβ 2018

Sat 13 Jan 2018 - Sun 11 Feb 2018

Ό,τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - β' κύκλος

Ό,τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - β' κύκλος

Τρι 09 Ιαν 2018 - Κυρ 01 Απρ 2018

Tue 09 Jan 2018 - Sun 01 Apr 2018