BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

4Frontal, Βόυτσεκ

4Frontal, Βόυτσεκ

Πεμ 18 Δεκ 2014 - Κυρ 01 Φεβ 2015

Thu 18 Dec 2014 - Sun 01 Feb 2015

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι, Β' περίοδος

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι, Β' περίοδος

Δευ 12 Ιαν 2015 - Σαβ 04 Απρ 2015

Mon 12 Jan 2015 - Sat 04 Apr 2015

ομάδα KOLOΦΩΝ, Η τριλογία του ηθοποιού 1.Studio

ομάδα KOLOΦΩΝ, Η τριλογία του ηθοποιού 1.Studio

Δευ 15 Δεκ 2014 - Τρι 03 Φεβ 2015

Mon 15 Dec 2014 - Tue 03 Feb 2015

Per- Theater- Formance, O Θεός Κυρίλοφ

Per- Theater- Formance, O Θεός Κυρίλοφ

Κυρ 01 Φεβ 2015 - Κυρ 01 Μαρ 2015

Sun 01 Feb 2015 - Sun 01 Mar 2015

Bread and Puppet Residency

Bread and Puppet Residency

Τετ 18 Φεβ 2015 - Κυρ 08 Μαρ 2015

Wed 18 Feb 2015 - Sun 08 Mar 2015

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

Πεμ 19 Φεβ 2015

Thu 19 Feb 2015

Χορός Ξανά

Χορός Ξανά

Δευ 09 Φεβ 2015

Mon 09 Feb 2015